توافقنامه - ایزو وریفای | وریفای انواع حساب
ایزو وریفای | وریفای انواع حساب

توافقنامه

در ذیل شرایط و قوانین ایزو وریفای را مشاهده می‌کنید؛ این شرایط محتوی قوانین ایزو وریفای بوده و شامل تمامی محصولات و خدمات این شرکت می‌باشد.

این توافقنامه از یک طرف از جانب ایزو وریفای (به آدرس وبسایت http://isoverify.ir) و از طرف دیگر از جانب مشتری (شما، شرکت شما، وکیل شما، نماینده شما، جانشین یا مورث شما) از لحظه تایید آن قابل استناد است.

لازم به ذکر است که هنگام خرید محصولات یا خدمات سایت، به صورت خودکار با قوانین و مقررات موافقت نموده‌اید.

قوانین و مقررات:

۱- باتوجه به سختگیری برخی اکانت‌ها و سایت‌های خارجی، ورود با آی‌پی ایران، استفاده همزمان چند نفر از یک اکانت و سایر موارد مربوط به پس از تحویل اکانت، مسئولیت استفاده ناصحیح از اکانت با خود مشتری بوده و ایزو وریفای هیچ‌گونه مسئولیتی در این مورد نمی‌پذیرد

۲- کاربر پس از ثبت سفارش، ملزم به همکاری با کارشناس مربوطه جهت تکمیل سفارش می‌باشد.

۳-ایزو وریفای اطلاعات مشتری را نمی‌فروشد، اجاره نمی‌دهد، و در اختیار شخص ثالثی قرار نمی‌دهد و آن را در حکم امانت نزد خود نگه میدارد.

۴-بسته شدن حسابی که با کمک ایزو وریفای باز می‌شود، بر عهده و مسئولیت ایزو وریفای نیست. اگر به دلایلی همچون تحریم ها، ورشکست شدن بانک و هر علل دیگری حساب و یا پول شما بلوکه شد این امر در اختیار ایزو وریفای نیست و در مسئولیت ایزو وریفای قرار نمی‌گیرد.

۵-حق کنسل کردن یک طرفه سفارش توسط مجموعه ایزو وریفای محفوظ می‌باشد.

۶- لغو سفارش توسط مشتری، تنها در صورت تاخیر در تحویل سفارش قابل درخواست است.

۷-در صورت عدم همکاری و انجام اقدامات ذکر شده (توسط کارشناسان مجموعه) توسط مشتری، مجموعه ایزو وریفای حق کسر خسارت از وجه پرداختی مشتری را دارد.

۸-کالاهای استوک فروخته شده قابل عودت نمی باشند در خرید خودتان دقت کنید.

۹-مسولیت استفاده و همچنین تایید شدن یا نشدن مدارک توسط وبسایت مذکور که مشتری می خواهد وریفای خودش را تو اون وسایت انجام دهد به عهده خود مشتری می باشد و بعد از صدور و چاپ شدن مدارک ،به هیچ عنوان مبلغ عودت داده نخواهد شد.

 

×
واتساپ
تلگرام